GORE-TEX® SAAPAD? SAABASTE MATERJALID LAHTISELETATULT

GORE-TEX® SAAPAD? SAABASTE MATERJALID LAHTISELETATULT

Meie ümber on suurtes kogustes materjale ning otsides endale saapaid, mis oleksid korralikud ning vastupidavad tulevad jälle ning jälle meie silme ette teatud materjalid ning tehnoloogiad. Kuna mitmed tehnoloogiad ning materjalid on kasutusel mitmetes firmades, siis on meil kui toodete kasutajatel võimalus valida endale just see õige firma ning tehnoloogia, milles me ennast hästi tunneme.

Siinkohal toome me välja erinevate tehnoloogiate lähemad seletused ning miks neid kasutatakse.

GORE-TEX® – Rääkides GORE-TEX® saabastest täpsemalt, siis GORE-TEX® voodrid saabastel on veekindlad ning 360 kraadi hingavad. Gore tex tehnoloogia on spetsiaalselt jälginud saapa temperatuuri ning veekindlust, et iga samm oleks mugav ning jätkusuutlik. Antud tehnoloogia suudab suunata niiskuse ning palavuse jalgadest eemale, et hoida saabastes õiget mikrokliimat.

EVA Sisetallad – EVA (ethel vinyl acetate) e. etüleenvinüülatsetaat, on materjal mida sisetaldade jaoks kasutatakse. Lühidalt lahti seletades on EVA-materjal kummile lähim mitte-kummist materjal, mis sarnaselt kautšukile on väga elastne. EVA tehnoloogia pakub jalale stabiilsust ning kaitset teravate okste vms sellise vastu, mis võib kõndides jalgu ohustada. Sarnaselt auto rehvile ei torka väikesed oksad saapast läbi vaid EVA elaste omadus hoiab teravad esemed seal, kus need peaksid olema – saapast väljaspool. EVA tehnoloogia pakub sarnaselt ka polsterdust ning tagasipõrget. EVA tehnoloogia positiivseks aspektiks ongi taldade vastupidavus nii igas raskustes inimestele kui ka raskele maastikule.

Parimad müügihitid meie poes!

KEEN.PROTECT patenteeritud varbakaitse on nagu nimigi ütleb, kaitse varvastele. Ilmselt olete juba märganud KEEN sabaste varbaosas inspireeritud väikest kollast hoiatusmärki. Vastavalt vajadusele pakub firma erinevast vahendist varbakaitsmeid alustades alumiiniumist ja lõpetades süsinikkiust valmistatud kaitsmetega. Varbakaitse kaitseb täpsemalt varbaid erinevate ohtude eest: jala peale astumine, võimalike kukkumiste vastu kaitse, kaitse kivide, juurikate, roigaste ja muude kändude eest, mis matkamaailmas vabalt ette võivad tulla. Samuti tähendab see tehnoloogia ka suuremat ruumi varvastele, mis laseb jalal hingata ning mugavamalt liikuda.

KEEN.DRY on kvaliteetne membraan, mida kasutatakse veekindluse ning õhutuse jaoks. Keen kasutab erinevaid tehnoloogiaid ning katsetab uusi ideid, mistõttu on nad turul väga populaarsed. Põhiliselt suunavad nad niiskuse saapast välja laskmata samal ajal vihmal või muul välisel niiskusel saapasse tungida. Samuti on antud tehnoloogial vastupidavus ebameeldivale lõhnale saapas.

VIBRAN EVO välistallad – keskendub ainult saabaste välistallamustrite tootmisele. Antud tehnoloogia püüab jäljendada palju jalaga liikumist, samal ajal saades maksimaalse libisemiskindluse. Tänapäeval kasutavad mitmed firmad Virbani välistaldu kuna sarnaselt Keenile tulevad nad tihti välja uute ideede ning võimalustega kuidas parandada välistaldu. Nii on nad välja tulnud taldadega, mis on ennast ise puhastavad, tugevalt haakuvad, libisemiskindlad ning jalale mugavad.

Kokkuvõttes on mitmed tehnoloogiad ning firmad teineteisele sarnased, üksikute erinevustega. Küll aga on eelnevalt väljatoodud tehnoloogiad üle maailma tuntud ning kasutatud, mistõttu on nad kasutajasõbralikud ning kindlad. Lähemalt, erinevaid saapaid eelnevate materjalidega saab vaadata meie e-poest.

GORE-TEX®; Keen.DRY jpt membraaniga jalanõud


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!